Štvrtok, 16. august 2018
Vysokotlačené tričko Ďumbier 2018
FESPA
hlavná stránka informácie novinky 3. Konferencia PrintProgress 2016

3. Konferencia PrintProgress 2016

Vo štvrtok 29. septembra 2016 sa v hoteli Holiday Inn Trnava konala jednodňová polygrafická 3. Konferencia PrintProgress, ktorú pod názvom "Spájame sily", organizovalo v spolupráci s HN (Hospodárske noviny) vydavateľstvo VELDAN (vydavateľ jediného slovenského časopisu pre polygrafiu - dvojmesačníka PrintProgress).

Odzneli zaujímavé prednášky na rôzne témy z oblasti veľkej polygrafie - aktuálny stav, trendy, novinky v oblasti strojov a technológíi, dodávateľsko - odberateľské vzťahy, komunikačné trendy, postavenue a možnosti rozvoja malých podnikov...

Po skončení konferencie sa uskutočnila malá slávnosť, krst knihy TYPOGRAFIKUM, ktorej autormi sú slovenskej odbornej verejnosti dobre známi renomovaní grafici, páni Vladislav Rostoka a Dušan Junek.

Toto unikátne dielo - "kniha pre odbornú i kultúrnu verejnosť a mladú generáciu budúcich tvorcov" - predstavuje to najlepšie z oblasti slovenskej, českej i svetovej typografie za posledných sto rokov.

Ako v autorskom príhovore naznačil Dušan Junek, ambicióznym plánom je doplnenie publikácie o ďalšie dva diely.

Každý účastník konferencie si odnášal toto jedinečné dielo spolu s personalizovanou spoločnou fotografiou a originálmym podpisom autorov.

 

pozrite si video

http://www.mtt.sk/up/clanky-kultura/Krst-knihy-TypoGrafikUm-03-10-2016

Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
AHK
Polygrafia & Fotografia
focus pro
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT