Utorok, 24. október 2017
hlavná stránka informácie novinky Odborná konferencia a výstava o laserových technológiách - LASYS meets Central Europe

Priemysel je doslova chrbticou slovenského hospodárstva a nachádza sa vo fáze rozvoja. S tým kráča ruka v ruke aj rastúca potreba modernej laserovej techniky. Spoločne so SNOPK preto organizuje Messe Stuttgart v Trnave odbornú konferenciu so sprievodnou výstavou. V popredí sú laserové aplikácie tak pre automobilový priemysel, ako aj pre iné priemyselné odvetvia.

Podujatie spája poskytovateľov laserových výrobných systémov, špecifických laserových strojových subsystémov, komponentov, postupov a priemyselných používateľov. Svojím bilaterálnym charakterom nad rámec jedného odvetvia vytvára ideálnu platformu na vzájomné prepájanie a nadväzovanie kontaktov.

Program a prihlásenie