Pondelok, 18. december 2017
FESPA AWARDS 2018
hlavná stránka informácie novinky POZVÁNKA - PODZIMNÍ ODBORNÝ SEMINÁŘ ASD ČR Český Krumlov

POZVÁNKA - PODZIMNÍ ODBORNÝ SEMINÁŘ ASD ČR Český Krumlov

Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR

si dovoluje pozvat své členy a všechny další zájemce o problematiku sítotisku a reklamního a průmyslového digitálního tisku na tradiční

PODZIMNÍ ODBORNÝ SEMINÁŘ
se zaměřením na novinky z oblastí digitálního tisku a sítotisku

pořádaný ve spolupráci s partnerským Slovenským zväzom sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov - SZSDT a s podporou mezinárodní asociace FESPA

Seminář se uskuteční v pátek 10. listopadu 2017 od 10 hodin
v prostorách SUŠP sv. Anežky České
v objektu kláštera Latran 50 (vchod z Klášterní ulice) v Českém Krumlově.

Program semináře s konkrétními názvy jednotlivých přednášek zašleme přihlášeným zájemcům o účast v nejbližších dnech.

Po skončení semináře bude cca od 17 hodin následovat vernisáž výstavy

Grafiky z XI. workshopu serigrafie 2017

instalované v prostorách SUŠP sv. Anežky České, na kterou naváže společenské setkání účastníků semináře spojené se společnou večeří.

Vložné pro účastníky semináře je 800 Kč pro členy ASD ČR a SZSDT a 900 Kč pro nečleny.

Je třeba, abyste svoji účast na semináři potvrdili a zájemci o ubytování na noc z 10. na 11. listopad nahlásili svůj požadavek pokud možno obratem, ale nejpozději do pondělí 3. listopadu 2017 J. Havlíkovi na e-mailovou adresu jindra.h@seznam.cz.

Ubytování je možné zajistit už i na noc z 9. na 10. listopad 2017.

Na vaši účast na semináři se budou těšit všichni přednášející a samozřejmě také členové Výkonné řídící rady ASD ČR.

Za VŘR ASD ČR

Ing. Zdeněk Fidranský                 Jindřich Havlík