Sobota, 25. máj 2019
FESPA Awards 2019
FESPA
hlavná stránka informácie novinky Reklama Polygraf Praha 2018

Reklama Polygraf Praha 2018

Pozývame Vás na návštevu jubilejného 25. ročníka medzinárodného veľtrhu reklamy, médií a polygrafie REKLAMA POLYGRAF 2018, ktorý  sa bude konať v dňoch 29.-31. mája 2018 na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Prahe – Letňanoch, Česká republika.

Podobne ako v minulých rokoch bude táto výstava zameraná na novinky z oblastí digitálnej tlače, ale i ďalších reklamných technológií vrátane spracovania materiálov.

Slovenský zväz sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov spolu s partnerskou Asociací sítotisku a digitálního tisku ČR  budú na tomto veľtrhu mať spoločný kontaktný informačný a propagačný stánok.

V utorok 29. mája 2018, sa uskutoční spoločenské stretnutie spojené s exkurziou do pražskej firmy OP Tiger zameranej na potlač textilnej konfekcie.
Objednaný mikrobus bude s prihlásenými záujemcami odchádzať z výstaviska PVA Praha-Letňany o 14:15 h do firmy OP Tiger Praha. Prehliadka firmy je naplánovaná na 15:00 – 16:00 h. Účastníci budú mať možnosť sa zoznámiť s najmodernejším zariadením na veľkokapacitnú výrobu sitotlačových šablón a zaujímavým technologickým riešením pri potlači textilnej konfekcie.  Každý účastník dostane tričko špeciálne vytlačené pre túto príležitosť.

Po exkurzii bude nasledovať odjazd do centra Prahy a po spoločnej prechádzke bude celá akcia zakončená  večerou v historických priestoroch Strahovského pivovaru.

Vložné pre účastníkov tejto akcie bolo stanovené na 399,- Kč pre členov ASD ČR / SZSDT respektíve 499,- Kč pre nečlenov.

Záujemcovia o účasť (prípadne aj o ubytovanie v hoteli - hradí sa na mieste) sa môžu prihlásiť u Jindru Havlíka na e-mailovou adresu   jindra.h@seznam.cz  .


Na ďalší deň veľtrhu, stredu 30. mája 2018, sme v spolupráci so spoločnosťou HSW Signall pre záujemcov pripravili od 11:00 h prezentáciu tejto firmy spojenú s komentovanou exkurziou v jednotlivých partnerských stánkoch zameranú na materiály z ich portfólia.


Veríme, že prijmete toto naše pozvanie a tešíme sa na stretnutie s vami na konci mája na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Prahe - Letňanoch, Česká republika.

  *L*

Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
AHK
Polygrafia & Fotografia
focus pro
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT