Piatok, 21. september 2018
Vysokotlačené tričko Ďumbier 2018
hlavná stránka informácie novinky Bill 14 - UPÚTAVKA

Bill 14 - UPÚTAVKA

Slovenský zväz sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov (SZSDT) v spolupráci s Asociací sítotisku a digitálního tisku ČR (ASD ČR)
a s podporou Európskej federácie sitotlačových zväzov FESPA organizuje

14. medzinárodný seminár pre sitotlačiarov a digitálnych tlačiarov - Bill 14.

Seminár sa bude konať v dňoch piatok a sobota 5. - 6. októbra 2018 v hoteli Magnólia, Piešťany. www.hotelmagnolia.sk

Prednášať budú špičkoví európski i slovenskí odborníci z oblasti sitotlače, digitálnej tlače, reklamy a manažmentu.

Pozvanie prijali aj prezident FESPA a náš kolega a priateľ pán Christian Duyckaerts, Belgicko, exprezident FESPA pán György Kovács, Maďarsko a ďalší reprezentanti FESPA.

Počas oboch dní seminára sa uskutoční už tradičná panelová diskusia a krátke prezentácie.

Ďalšie aktuálne informácie, ako napríklad predbežný program seminára Bill 14, výška účastníckeho poplatku,
PRIHLÁŠKA na seminár a podobne, budú uverejnené v krátkom čase na www.sietotlacovyzvaz.sk .

Poznačte si, prosím, tento dôležitý termín do Vášho diára a príďte načerpať nové informácie, stretnúť sa s kolegami a nadviazať nové pracovné i neformálne kontakty!

Pozvaní sú aj študenti a učitelia vysokých škôl a stredných odborných škôl s umeleckým zameraním.

Tešíme sa na Vašu účasť - Výkonný výbor SZSDT

(...my sme taká Komunita...)