Sobota, 27. júl 2024
SZSDT
hlavná stránka informácie novinky 9. vysokotlačené tričko Choč 2022

9. vysokotlačené tričko Choč 2022

Požývame Vás na letné stretnutie v rámci našej tradičnej spoločnej letnej akcie "9. vysokotlačené tričko 2022", ktoré sa skutoční   v priestoroch Hotela Holiday Park Orava, Srňacie 1, 026 01 Dolný Kubín (https://hotelorava.sk/virtualnaprehliadka/) v sobotu 23.07.2021.
Predbežný program a podmienky uvádzame nižšie (v prípade časových alebo finančných dôvodov je možný príjazd aj v sobotu ráno do 09:00 h):

dátum

aktivita

22. júl 2022 – piatok

večer

príjazd účastníkov  vlastnými autami  zo všetkých častí Slovensk a spriatelených krajín;

miesto pobytu: Hotel Holiday Park Orava, Srňacie 1, 026 01 Dolný Kubín; večera idividuálne;

hotel má aj wellness služby - bazén (pozri informácie nižšie ako aj priložený PDF dokument);

23. júl 2022 – sobota

ráno

09:00 h presun vlastnými autami do Valaskej Dubovej (predpokladaný začiatok pešej časti);

pešia turistika asi 3,5 h na vrch Veľký Choč, nadmorská výška 1 611 m n. m.;

tlač 9. Vysokotlačené tričko 2022

po návrate

19:00 h spoločná večera; pokračovanie diskusie a zachraňovanie sveta

24. júl 2022 – nedeľa

dopoludnia

plánovaný odjazd domov

Cena ubytovania pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe: podľa individuálneho výberu - pozri cenovú ponuku hotela Holiday Park Orava

a polpenzia v sobotu:  pozri cenovú ponuku hotela Holiday Park Orava

Prípadné ďalšie dohodnuté a odsúhlasené náklady sa bude prefakturovávať podľa aktuálnej ceny.

Vložné na SZSDT stretnutie 20,00 EUR pre dospelú osobu.

Zmena programu vyhradená.

Cenová ponuka hotela Holiday Park Orava, Srňacie 1

K dispozícii máme tieto ubytovacie jednotky:

9ks bungalov v cene 180€/noc/ 6 osôb ( 3x dvojlôžková spálňa , obývacia časť spojená s kuchynským kútom, sociálne zariadenie so sprchovým kútom, terasa s výhľadom na Choč , + možnosť prístelky 2ks- 1ks/15€/1noc )

4ks apartmán Garden House v cene 180 €/noc / 4 osoby ( 2x dvojlôžková spálňa , obývacia časť s kuchynským kútom , sociálne zariadenie so sprchovým kútom , výhľad s balkónom na Choč + možnosť prístelky 2ks- 1ks/15€/1noc )

5ks hotelová izba Juh s balkónom v cene 88,00 €/ noc / 2 osoby ( manželská spálňa , sociálne zariadenie s vaňou, výhľad s balkónom na Choč )

3ks hotelová izba Juh s terasou v cene 90,00 €/ noc / 2 osoby ( manželská spálňa , sociálne zariadenie s vaňou, výhľad s terasou na Choč )

6ks hotelová izba Sever v cene 85,00 €/ noc / 2 osoby ( manželská spálňa , sociálne zariadenie so sprchovým kútom, výhľad do areálu )

1ks hotelový apartmán – Suita v cene 115€/ noc/ 2 osoby ( manželská spálňa s balkónom , obývacia časť s terasou , sociálne zariadenie s rohovou vaňou + možnosť prístelky 2ks- 1ks/15€/1noc )

Nech sa páči aj virtuálna prehliadka nášho ubytovania: http://hotelorava.sk/virtualnaprehliadka/ a tiež aj https://www.facebook.com/hotel.orava.56/

V cene ubytovania nie je zahrnuté stravovanie, wellness, bazén a miestny poplatok.

raňajky 8€/ dospelá osoba, 5,60€/ deti od 3 do 11,99 roka

polpenzia 20€/ dospelá osoba, 14€/ deti od 3 do 11,99 roka

plná penzia 32€/ dospelá osoba, 22,40€/ deti od 3 do 11,99 roka

plavecký bazén (denne od 9:00 – 14:00) 6,00 €/osoba,

wellness – doplnková platená služba, 2-hodinový vstup 12,00€/dospelá osoba , 8,40€/ dieťa do 12 rokov

miestny poplatok 0,66 €/dospelá osoba/noc, ( neplatia iba deti do 18 rokov a seniori nad 70 rokov)

prístelka 20€/1ks/1noc

detská postieľka 10€/1ks/1noc

zviera 20€/noc ( nutnosť mať pri sebe očkovací preukaz zvieraťa, vodítko , náhubok )

Zvieratá je možné ubytovať iba vo vyhradených priestoroch a iba v prípade splnenia podmienok .

V areáli hotela môžete využiť:

•   tenisový kurt 9€/ h

•   basketbalové ihrisko - zadarmo

•   volejbalové ihrisko - zadarmo

•   petangové ihrisko - zadarmo

•   možnosť zapožičania bicyklov 7€ / 4h 13€ / deň

•   možnosť využitia úschovne bicyklov - zadarmo

•   vonkajšie jazero – opaľovanie, relaxácia - zadarmo

•   hotelový altánok  - zadarmo

•   detské ihrisko, detský kútik - zadarmo

•   veľa možností na turistiku a zber hríbov a lesných plodov

Asi 500 metrov od hotela sa nachádza salaš – možnosť zakúpenia výrobkov z ovčieho mlieka.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Eva Lučivňáková

Recepčná

Hotel Orava by Holiday Park Orava

Váš záujem o účasť na tejto akcii oznámte, prosím obratom (najneskôr do štvrtka 16. júna 2022)  e-mailom na info@sietotlacovyzvaz.sk  aby sme mohli objednať ubytovanie podľa Vášho výberu a stravovanie.

Tešíme sa na osobné stretnutie po dlhom čase - lebo "My sme taká komunita..."

Ľudovít Bartoš *L*
sekretár SZSDT