Sobota, 27. júl 2024
SZSDT
hlavná stránka informácie novinky Bill 18 - POZVÁNKA

Bill 18 - POZVÁNKA

v tomto roku si pripomíname 30 rokov činnosti nášho zväzu v Slovenskej republike.

Vložte si, prosím, do Vášho kalendára:

Slovenský zväz sieťotlačiarov a digitálnych tlačiarov (SZSDT) v spolupráci s Asociací sítotisku a digitálního tisku ČR (ASD ČR) organizuje

18. medzinárodný seminár pre sitotlačiarov a digitálnych tlačiarov - Bill 18.

Seminár sa bude konať v dňoch piatok a sobota 20. - 21. októbra 2023 v Esplanade Ensana Health Spa Hotel**** Piešťany (v časti Palace Ballroom, Kúpeľný ostrov, 921 29 Piešťany).

Prednášať budú špičkoví európski i slovenskí odborníci z oblasti sitotlače, digitálnej tlače, reklamy a manažmentu.

Pozvanie prijali aj exprezident FESPA a náš kolega pán György Kovács, Maďarsko,  manažér FESPA pre technické otázky pán Graeme Richardson-Locke UK a ďalší reprezentanti zväzov FESPA.

K hlavným témam Seminára Bill 18 patrí prezentácia pána Ľudovíta Karpinského z firmy TYPOSET Bratislava, SK na tému kolor manažment a nové riešenia v digitálnej tlači.

Počas oboch dní seminára sa uskutoční už tradičná panelová diskusia a krátke prezentácie.

Predbežný PROGRAM seminára Bill 18, PRIHLÁŠKU a ďalšie aktuálne  informácie nájdete na www.sietotlacovyzvaz.sk .

Účastnícky poplatok je 150 EUR,
    respektíve 110 EUR pre členov SZSDT / ASD ČR.

V cene je zahrnuté: náklady na prípravu a realizáciu seminára, 2 x obed (piatok a sobota) a 1 x večera (piatok), občerstvenie počas seminára, bowling a taxi transport...

Poznačte si, prosím, tento dôležitý termín do Vášho diára a príďte načerpať nové informácie, stretnúť sa s kolegami, podeliť sa o aktuálne informácie a nadviazať nové pracovné i neformálne kontakty!

Neváhajte PRIHLÁSTE sa ešte dnes.

Ubytovanie
si objednáva a hradí každý účastník individuálne

Ubytovanie objednávajte na adrese
  (pri objednávke uveďte prosím heslo "Bill 18")

Email: res.pn@sk.ensanahotels.com

Kontaktná osoba: p. Šnajdarová Zuzana

ESPLANADE Ensana Health Spa Hotel****
  Kúpeľný ostrov, 921 29 Piešťany

špeciálna cena ubytovania pre akciu Bill 18 -
krídlo Almedia:

Ubytovanie s raňajkami:

Alameda, Dvojlôžková izba standart       62 EUR/ osoba/noc

Alameda, jednolôžková izba standart      79 EUR /osoba /noc

Mestská daň 2 EUR/osoba/noc

Veríme, že využijete túto ponuku a svojou aktívnou účasťou prispejete k oživeniu pracovného i spoločenského života v našej komunite i v aktuálnej náročnej ekonomickej situácii.

Pozvaní sú aj študenti a učitelia vysokých škôl a stredných odborných škôl s umeleckým zameraním.

Tešíme sa na Vašu účasť - Výkonný výbor SZSDT

(...my sme taká Komunita...)

Ľudovít Bartoš *L*
sekretár SZSDT